Czy potrzebujesz pomocy w przeprowadzeniu rozwodu?

Dowiedz się, jakie masz możliwości. Dlatego adwokat rodzinny w sprawie o rozwód doradzi Tobie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Adwokat rodzinny przeprowadzi postępowanie polubowne i sądowe w sprawie rozwodu, przygotuje Cię do rozprawy. Na podstawie posiadanego doświadczenia przedstawi Tobie najlepsze rozwiązania dotyczące rozwodu dopasowane do Twojej sytuacji. Dla Nas nie ma trudnych przypadków – w codziennej pracy często spotykamy się z trudnymi przypadkami spraw rozwodowych, szczególnie tymi, które są połączone z orzekaniem o sprawach dotyczących dzieci.

Ponadto zadbamy o to, aby już od złożenia pozwu rozwodowego można było jak najszerzej i jak najkorzystniej zabezpieczyć swoje interesy m.in. zabezpieczając koszty utrzymania dzieci bądź rodziny, czy ustalenia kontaktów, także miejsca zamieszkania.

OTRZYMAŁEŚ/AŚ POZEW O ROZWÓD?

Dowiedz się, jakie masz prawa. Adwokat rodzinny doradzi Tobie, jakie przysługują Tobie prawa i o co należy zadbać w sprawie o rozwód. Pamiętaj, że mogą przysługiwać TObie alimenty na siebie i na dzieci. Bez wątpienia wysokość alimentów zależy od potrzeb dziecka i możliwości rodziców – na wysokość ustanowionych alimentów ma wpływ bardzo wiele czynników, o których wiedzą tylko profesjonalni pełnomocnicy.

ADWOKAT RODZINNY ZAPEWNI DYSKRECJĘ W SPRAWIE O ROZWÓD.

Pamiętaj, że Adwokat rodzinny w sprawach o rozwód jest objęty tajemnicą adwokacką chronioną prawem.
Dlatego wszystkie ustalenia pozostają tajemnicą. W rezultacie uzyskujesz indywidualną i dopasowaną informację o swojej sytuacji prawnej.

JAK ZMIENI SIĘ MOJA SYTUACJA PO ROZWODZIE?

Naszym celem jest pomaganie.
Pomożemy i doradzimy, tam gdzie jest to Tobie potrzebne. W związku z tym przygotujemy Cię do rozwodu i do zmian, które Cię czekają. Po rozstaniu, byli małżonkowie muszą uregulować sprawy rodzinne. Dlatego należy ustalić miejsca zamieszkania małoletnich dzieci w miejscu zamieszkania jednego z rodziców. Nalezy również ustalić kontakty, także jeżeli są one utrudniane bądź jeżeli byli małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia . Jak najszybsze i najsprawniejsze ustalenie tych kwestii pozwoli na ograniczenie niepotrzebnych emocji i ugaszenie eskalującego konfliktu.

.

Uzyskaj profesjonalną pomoc, doradztwo a także reprezentację w Sądzie.